Консультативна поліклініка

Шведюк Степан Васильович 

Шведюк Степан Васильович
заступник генерального директора 
з поліклінічного розділу роботи
 та 
експертизи тимчасової
непрацездатності

Консультативна поліклініка КНП ЛОР "Луганської обласної клінічної лікарні" надає високоспеціалізовану консультативну лікувально-діагностичну допомогу.

Адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, 37

Телефони реєстратури: 066-147-07-01, 066-283-18-27

Графік роботи: 8:00 - 15:42 (пн - пт)

e-mail: lugaklinik@ukr.net

схема проїзду  автостанція - луганська обласна консультативна поліклініка - копия

1_

Основні завдання консультативної поліклініки:

- Надання високоспеціалізованої консультативно-діагностичної медичної допомоги пацієнтам, які звернулись за направленням лікарів загальної практики-сімейної медицини, вторинної ланки та лікарів інших закладів охорони здоров’я області.
- Проведення необхідних консультацій та обстежень для підтвердження діагнозу, визначення тяжкості стану пацієнта та місця його лікування, за необхідності направлення пацієнтів на госпіталізацію в стаціонарні відділення лікарні та за межі області.
- Забезпечення наступності в наданні медичної допомоги хворим між закладами охорони здоров’я первинного, вторинного (спеціалізованого) та третинного (високоспеціалізованого) рівнів.
- Організація і проведення виїзних консультацій лікарів-спеціалістів в міста та райони, а також заочні консультації для ЛПЗ області. 

31235052_1012408985572943 У поліклініці надають консультативну і лікувально-діагностичну допомогу лікарі перших та вищих атестаційних категорій:

- невропатолог
- ендокринолог
- отоларинголог
- кардіолог
- пульмонолог
- гастроентеролог
- уролог
- дерматовенеролог
- ревматолог
- гематолог
- акушер-гінеколог
- імунолог
- хірург – веде прийом на базі хірургічного відділення за адресою: м.Рубіжне, вул.Б.Хмельницького,66а
- ортопед-травматолог та судинний хірург – ведуть прийом на базі лікарні ім.Титова, за адресою: м.Лисичанськ, вул.Сосюри,424

З числа лікарів, 9 є обласними експертами Департаменту охорони здоров’я Луганської ОДА за своїм фахом.

3В структурі поліклініки працюють:
- кабінет спортивної медицини;
- відділення функціональної діагностики;
- кабінет УЗД;
- кабінет ендоскопії;
- КТ діагностика.

У кабінеті пренатальної діагностики проводиться ультразвуковий скринінг I та II триместрів вагітності на ультразвуковому апараті експертного класу з метою виявлення патологій плоду, маркерів можливих хромосомних аномалій та гінекологічної патології органів малого тазу.

4

Акушер-гінекологом ведеться прийом і спостереження жінок з тяжкою екстрагенітальною патологією та вагітних. Проводиться кольпоскопічне обстеження.

31235052_1012408985572944

Ендоскопічний кабінет оснащений надсучасним обладнанням, у якому проводяться відеоезофагогастродуоденоскопії, відеоколоноскопії, відеобронхоскопії та виконуються ендоскопічні оперативні втручання.

В кабінеті отоларингології проводиться аудіометрія.

Лікарі кардіологічного, гематологічного, ортопедо-травматологічного, ендокринологічного кабінетів та кабінету судинної хірургії працюють з окремими державними програмами по забезпеченню хворих області (що ввійшли до цих програм) ліками та витратними матеріалами за рахунок коштів Державного бюджету України.

6

Направлення пацієнтів у плановому порядку до закладів, які надають третинну високоспеціалізовану медичну допомогу, здійснюється сімейними лікарями або лікарями спеціалістами за допомогою електронного направлення.

Скеровані пацієнти до консультативної поліклініки обласної клінічної лікарні та інших обласних спеціалізованих центрів попередньо проходять за місцем проживання:

- обстеження відповідно до клінічного протоколу;
- лікування відповідно до клінічного протоколу;
- консультації провідних спеціалістів на рівні району/міста за участю головного профільного спеціаліста міста/району, а у разі необхідності там же проводиться консиліум, який і приймає рішення про подальше скерування пацієнта з направленням лікаря, дослідженнями, амбулаторною карткою до обласного закладу охорони здоров’я, який надає медичну допомогу третинного рівня. При цьому, на руки пацієнту видається затверджене МОЗ України направлення і виписка з амбулаторної картки чи історії хвороби.

123456