Відділення лікувальної фізкультури та спортивної медицини

Нужний Андрій Валентинович

Нужний Андрій Валентинович
завідувач відділенням

Адреса: м. Сєвєродонецьк, пл.Перемоги,2

Тел: (06452) 4-01-10

E-mail: lfsm@ukr.net

Рік створення 03.08.2016 рік.

Луганський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер (ЛОЛФД) був організований у 1954 році, коли його виділили зі складу Луганської обласної клінічної лікарні, де він функціонував як відділення лікувальної фізкультури. На підконтрольній території  України на базі Луганської обласної клінічної лікарні  було відкрито 03.08.2016р.  відділення лікувальної фізкультури та спортивної медицини, на яке  покладено  обов’язок  забезпечити  лікувально-діагностичну  та організаційно - методичну  роботу  зі спортсменами  та особами, які  займаються  фізкультурою та спортом. Відділення лікувальної фізкультури та спортивної медицини оснащено  найсучаснішим медичним обладнанням. Відділення займає невелике приміщення з чотирьох кімнат загальною площею  68,2 кв. м на першому поверсі яка є орендованою в ЧАО СНП «ИМПУЛЬС».

Відділення складається з кабінету завідувача відділенням, в якому одночасно  є прийом спортсменів, реєстратура, кабінет функціональної діагностики де проводяться функціональні дослідження для спортсменів та кабінету для лікарів, де проводиться  профогляд  спортсменів та видається допуск до змагань. У зв’язку  з тим, що  відділення є структурним підрозділом Луганської обласної клінічної лікарні, воно при необхідності консультується ії спеціалістами і може використовувати ії матеріально-технічну базу.

Штат відділення складається з 6 чоловік. На даний час у відділенні працюють фахівці: завідувач відділенням Нужний А.В., лікар- невропатолог Проха П.М., спортивний лікар та за  сумісництвом лікар ортопед-травматолог Холоденко Я.Г., старша медична сестра Попова О.М., медична сестра Моргунова О.В., молодша медична сестра Ворошилова О.О.

Колектив ЛФСМ Основними завданнями служби спортивної медицини Луганської області є:

- визначення стану  та рівня здоров’я  на різних етапах  тренувального процесу осіб, що займаються фізичною культурою та спортом.
- надання своєчасної кваліфікаційної допомоги у  випадках виявлення відхилень у стані здоров’я ,що пов’язані  з заняттями спортом.
- надання  методичної , консультативної та профілактичної  допомоги з питань спортивної медицини, реабілітації та оздоровлення лікувально-профілактичним закладам області.

Відділення  лікувальної фізкультури та спортивної медицини є центром спортивного життя в м. Сєвєродонецьку Луганської  області. За відділенням закріплено понад 12000 тисяч спортсменів  збірних команд України та їх резерву, учнів ДЮСШ, ВШСМ, спортсменів-інвалідів та інших. Відділення  лікувальної фізкультури та спортивної медицини здійснює  медичне обстеження та профілактичне лікування спортсменів-кандидатів на Олімпійські, Параолімпійські та Дефлімпійські  ігри, членів збірних команд України, спортивного резерву та збірних команд спортсменів-інвалідів України.