Генеральний директор

Glavvrach-1

Соляник Федір Трохимович

Генеральний директор комунального
некомерційного підприємства

Луганської обласної ради
"Луганська обласна клінічна лікарня"

Генеральним директором комунального некомерційного підприємства Луганської обласної ради "Луганська обласна клінічна лікарня" є Соляник Федір Трохимович з 1996 року по теперішній час, кандидат медичних наук, доцент Луганського медичного університету, Заслужений лікар України, лікар вищої категорії. Після закінчення Луганського державного медичного інституту пройшов шлях від лікаря-ендокринолога районної лікарні до генерального директора комунального некомерційного підприємства Луганської обласної ради "Луганська обласна клінічна лікарня".

Шановні колеги та пацієнти!

Від імені колективу КНП "Луганська обласна клінічна лікарня" (КНП ЛОКЛ) дозвольте привітати всіх, хто відвідав наш офіційний сайт.

Наша лікарня - багатофункціональний медичний заклад, діяльність якого за весь час його існування тісно пов'язана з розвитком охорони здоров'я Луганської області. За довгі роки роботи лікарнею накопичений величезний досвід надання спеціалізованої комплексної медичної допомоги.

У зв’язку з військовими діями та проведенням АТО в Луганській області об обласна клінічна лікарня на підставі Постанови кабінету міністрів України від 07.11.2014р. №595 «Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей, а також інших платежів з рахунків, відкритих в органах Казначейства» і наказу Департаменту охорони здоров’я від 03.11.2014р. №1 «Про організацію роботи Луганської обласної клінічної лікарні на території підконтрольної Уряду України» була проведена перереєстрація лікарні у м. Сєверодонецьку в листопаді 2014р.

З метою продовження надання спеціалізованої медичної допомоги третинного рівня населенню області на підконтрольній Україні території почався процес організації Луганської обласної клінічної лікарні.

Уся робота починалася з нуля, тому що матеріальна база лікарні та кадровий потенціал залишилися на непідконтрольній території України в м. Луганську.

В січні 2020р. Луганська обласна клінічна лікарня перетворена у комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради «Луганська обласна клінічна лікарня».

У лікарні створені всі умови для надання консультативної та лікувально-діагностичної допомоги. Це і відмінне оснащення сучасним обладнанням, і висококваліфікований, відданий своїй справі персонал. Нами ведеться постійна робота над удосконаленням якості медичної допомоги в КНП ЛОКЛ.

20 спеціалістів є позаштатними експертами Департаменту охорони здоров'я. Більше 90% лікарів та середніх медпрацівників мають вищу і першу атестаційні категорії. Колектив лікарні серйозно займається наукою. Для успішного розвитку нашого медичного закладу й на благо пацієнтів самовіддано працюють лікарі, сестри медичні та сестри медичні молодші.

Дякуємо Вам за довіру, надану нашому медичному закладу, і сподіваємося, що інформація, представлена на нашому сайті, буде Вам дійсно корисною.

З повагою, генеральний директор комунального некомерційного підприємства 
Луганської обласної ради "Луганська обласна клінічна лікарня"
Федір Трохимович Соляник