Новости

Обласні медичні спеціалісти йдуть до людей у село

20160705_102102

Сьогодні обласна виїзна консультативна поліклініка Луганської обласної клінічної лікарні, підсилена завідувачем поліклінікою Луганської обласної дитячої лікарні надала консультативну медичну допомогу жителям сіл Євсуг та Новоолександрівка Біловодського району.

Незважаючи на нездорові а подекуди брудні політичні баталії, які розгорнулися у 114 окрузі, до якого відноситься і Біловодський район, наше медичне «втручання» у побут селян було сприйнято набагато краще ніж передвиборча компанія. У той час коли кандидати в депутати , як завжди, тільки обіцяють, медики просто роблять свою справу. Вони йдуть до людей аби підтримати їх здоров’я, бодай у задовільному стані.

Приємно відчувати, що такі виїзди дають певні позитиви для людей, у вигляді раннього виявлення тої чи іншої патології, призначення профілактичних курсів лікування хронічно хворим а також скринінгового відбору вперше виявлених на дообстеження та стаціонарне лікування.

Так за вчорашній і сьогоднішній день, після роботи виїзної консультативної поліклініки у с. Литвинівка прибули на обстеження та лікування у стаціонари обласних лікувальних закладів уже троє дітей та двоє дорослих, яким це було запропоновано лікарями.

Також хочеться проінформувати жителів Луганщини, що обласна виїзна консультативна поліклініка Луганської обласної клінічної лікарні у найближчі місяці буде підсилена ще кількома вузькими спеціалістами, що дозволить населенню отримувати більш широкий спектр медичної допомоги.

Заступник головного лікаря
з поліклінічної роботи                                 С.В. Шведюк

 

вернуться назад