Новости

Допомога з Києва

З метою надання високоспеціалізованої консультативної медичної допомоги жителям Луганської області 12 лютого 2016 року у мм. Сєверодонецьку та Лисичанську працювала бригада вчених кардіохірургів та спеціалістів ультразвукової діагностики серця на чолі з директором Інституту серця Міністерства охорони здоров’я України Тодуровим Борисом Михайловичем.

По при певні штучні перешкоди, Луганська обласна клінічна лікарня, що передислокована до м. Сєвєродонецька, продовжує нарощувати штатний склад лікарні і об’єми надання медичної допомоги.

Оперативна нарада щопонеділка

Відбулась чергова оперативна нарада у головного лікаря Луганської обласної клінічної лікарі з керівниками структурних підрозділів.

Робота розпочалася!

Після підготовчої роботи та підписання проектної документації на спорудах по вулиці Сматеніна 5 у м. Сєвєродонецьк, розпочалися ремонтні роботи хірургічного корпусу Луганської обласної клінічної лікарні.

Судинна хірургія обласної лікарні набирає оберти

У Луганській обласній клінічній лікарні у м. Сєвєродонецьку стабільно надається судинна хірургічна допомога. Ще два місяці тому хворі Луганської області з ураженнями судин не мали змоги отримувати необхідну допомогу на території області і повинні були їхати до інших обласних центрів України, а іноді і взагалі залишалися без неї.

Всеукраїнський проект «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» у Луганській області

31 липня 2015р. у рамках проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» Луганська обласна клінічна лікарня приймала групу фахівців Національного інституту серцево – судинної хірургії ім.. М.М. Амосова на чолі з головним позаштатним спеціалістом МОЗ України – Руденко К.В.

Информация по работе ортопедо-травматологического отделения

Ортопедо-травматологическое отделение областной клинической больницы было открыто  01.04.2015 на базе Лисичанской городской больницы им. Титова. В штате отделения работает 7 врачей и  15 медицинских сестер.

Виїзна медико-консультативна бригада Луганської обласної клінічної лікарні в с.Чугінка

В с.Чугінка Станично-Луганського району вчора знову працювала виїзна медико-консультативна бригада Луганської обласної клінічної лікарні.

Як завжди великою популярністю користувався педіатр до котрого з приводу захворювань та профоглядів звернулося 74 пацієнта.

Домашній боров розлютився

У смт. Новопскові місцевий житель вирішив, що чарки оковитої та чоловічої самовпевненості достатньо аби знайти спільну мову з домашнім боровом. Та не так сталося як гадалося. Між ними виник певний конфлікт, а  коли стосунки між твариною і людиною досягли апогею, перша розшматувала чоловікові руку, розірвавши життєвоважливі судини.