Новости

Сердечно вітаю вас із Днем Конституції України!
24.06.2015

Сердечно вітаю вас із Днем Конституції України!

Від щирого серця зичу міцного здоров'я, бадьорості духа та впевненості у безхмарне конституційне майбутнє.
Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.
Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.
Зі святом, дорогі друзі!

Головний лікар Луганської обласної
клінічної лікарні Соляник Ф.Т.

Лікарі обласної клінічної лікарні починають повертатися на Луганщину

Незважаючи на виниклі негаразди у суспільстві, у людей і лікарів все-таки з’являється надія на краще майбутнє. Наші колеги, лікарі обласної клінічної лікарні починають повертатися на Луганщину.

Поздоровлення з Днем медичного працівника!
17.06.2015

Поздоровлення з Днем медичного працівника!

Шановні колеги! У цей святковий день висловлюю слова щирої вдячності за Вашу самовіддану, наполегливу працю, людяність, витримку та високий професіоналізм. Низький уклін Вам за те, що незважаючи на надзвичайно складні умови в яких сьогодні знаходитесь, ви віддано несете медичну службу. Бажаю Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів в охороні здоров’я населення області. З повагою, Головний лікар Луганської обласної клінічної лікарні Ф.Т. Соляник

ПРИФРОНТОВІ РАЙОНИ ЛУГАНЩИНИ ЧЕКАЮТЬ ДОПОМОГИ МЕДИКІВ

Виїздна поліклініка Луганської обласної клінічної лікарні знаходилася вчора у Ст-Луганському районі.

О Луганской областной клинической больнице

Сегодня на подконтрольной Украине территории в г. Северодонецке начали функционировать некоторые структурные подразделения областной клинической больницы.

Виїзна медико-консультативна бригада

З метою наближення спеціалізованої медичної допомоги до населення, яке проживає в населених пунктах наближених до зони розмежування, за наказом Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної військово-цивільної адміністрації під безпосереднім керівництвом Луганської обласної клінічної лікарні створена і уже працює спеціалізована виїзна медико-консультативна бригада у складі спеціалістів з Луганської обласної клінічної лікарні, обласної дитячої лікарні, обласного кардіологічного диспансеру, обласного наркологічного та психіатричного диспансерів.

Шановні ветерани! Щиро вітаємо Вас з Днем Перемоги!

Міцного здоров’я Вам, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях. Пишаємося тим, що Ви зробили для Перемоги, як і пишаємося Вашими синами і внуками які роблять все задля свободи та єдності нашої України!

Зі святом Вас!

В Украине ишемическая болезнь сердца (ИБС) является самым распространённым заболеванием и причиной более 2/3 смертей в результате сердечных заболеваний. Смертность от этой болезни остаётся самой высокой по сравнению с другими странами Евросоюза.

«XIII Киевский Курс по коронарным реваскуляризациям»

Врачи Луганской областной клинической больницы 23-25 апреля  участвовали в работе «XIII курса по коронарным реваскуляризациям». Основной организатор курса Ассоциация интервенционных кардиологов Украины, президент  член-корр. НАМНУ Соколов Юрий Николаевич, FESC (г. Киев, Украина).

В программе было предусмотрено участие ведущих специалистов в области  интервенционной кардиологии Украины, Чехии, Болгарии, Белоруссии, Венгрии.