Новости

Виїзна медико-консультативна бригада Луганської обласної клінічної лікарні в с.Чугінка

В с.Чугінка Станично-Луганського району вчора знову працювала виїзна медико-консультативна бригада Луганської обласної клінічної лікарні.

Як завжди великою популярністю користувався педіатр до котрого з приводу захворювань та профоглядів звернулося 74 пацієнта.

Домашній боров розлютився

У смт. Новопскові місцевий житель вирішив, що чарки оковитої та чоловічої самовпевненості достатньо аби знайти спільну мову з домашнім боровом. Та не так сталося як гадалося. Між ними виник певний конфлікт, а  коли стосунки між твариною і людиною досягли апогею, перша розшматувала чоловікові руку, розірвавши життєвоважливі судини.

Сердечно вітаю вас із Днем Конституції України!
24.06.2015

Сердечно вітаю вас із Днем Конституції України!

Від щирого серця зичу міцного здоров'я, бадьорості духа та впевненості у безхмарне конституційне майбутнє.
Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.
Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.
Зі святом, дорогі друзі!

Головний лікар Луганської обласної
клінічної лікарні Соляник Ф.Т.

Лікарі обласної клінічної лікарні починають повертатися на Луганщину

Незважаючи на виниклі негаразди у суспільстві, у людей і лікарів все-таки з’являється надія на краще майбутнє. Наші колеги, лікарі обласної клінічної лікарні починають повертатися на Луганщину.

Поздоровлення з Днем медичного працівника!
17.06.2015

Поздоровлення з Днем медичного працівника!

Шановні колеги! У цей святковий день висловлюю слова щирої вдячності за Вашу самовіддану, наполегливу працю, людяність, витримку та високий професіоналізм. Низький уклін Вам за те, що незважаючи на надзвичайно складні умови в яких сьогодні знаходитесь, ви віддано несете медичну службу. Бажаю Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів в охороні здоров’я населення області. З повагою, Головний лікар Луганської обласної клінічної лікарні Ф.Т. Соляник

ПРИФРОНТОВІ РАЙОНИ ЛУГАНЩИНИ ЧЕКАЮТЬ ДОПОМОГИ МЕДИКІВ

Виїздна поліклініка Луганської обласної клінічної лікарні знаходилася вчора у Ст-Луганському районі.

О Луганской областной клинической больнице

Сегодня на подконтрольной Украине территории в г. Северодонецке начали функционировать некоторые структурные подразделения областной клинической больницы.

Виїзна медико-консультативна бригада

З метою наближення спеціалізованої медичної допомоги до населення, яке проживає в населених пунктах наближених до зони розмежування, за наказом Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної військово-цивільної адміністрації під безпосереднім керівництвом Луганської обласної клінічної лікарні створена і уже працює спеціалізована виїзна медико-консультативна бригада у складі спеціалістів з Луганської обласної клінічної лікарні, обласної дитячої лікарні, обласного кардіологічного диспансеру, обласного наркологічного та психіатричного диспансерів.

Шановні ветерани! Щиро вітаємо Вас з Днем Перемоги!

Міцного здоров’я Вам, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях. Пишаємося тим, що Ви зробили для Перемоги, як і пишаємося Вашими синами і внуками які роблять все задля свободи та єдності нашої України!

Зі святом Вас!