Новини

Колектив КНП «Луганська обласна клінічна лікарня» у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті її Генерального директора Соляника Федора Трохимовича

Несподівана смерть – втрата для рідних, близьких, колег і друзів.

Нехай добрий, світлий спомин про Федора Трохимовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була важливою у житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

У нашій пам’яті Федір Трохимович назавжди  залишиться  добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Колектив КНП «Луганська обласна клінічна лікарня» глибоко сумує з приводу непоправної втрати -  смерті Генерального директора Соляника Федора Трохимовича та висловлює щирі співчуття родині померлого. Вічна світла пам’ять нашому колезі і другу.

Поділяємо біль та горе рідних!

МИ ХОЧЕМО І ГОТОВІ ОЗДОРОВИТИ ВАС!
Задля збереження і покращення здоров’я сільського населення, працівників фермерських господарств і підприємств та на виконання розпорядження голови Луганської ОДА від 28.08.2020 року, про впровадження виїзної моделі надання високоспеціалізованої медичної допомоги сільському населенню, обласна консультативна поліклініка КНП «Луганська обласна клінічна лікарня» маючи напрацьований досвід, два спеціалізованих автомобілі, в арсеналі яких є сучасне медичне обладнання (цифровий рентгенапарат, УЗД, лабораторне обладнання) та високопрофесійних лікарів-спеціалістів готова, на договірних умовах оздоровити населення – підготувавши його до весняних робіт у селі чи підвищити працездатність працівників на підприємствах.
НОВІ ОРІЄНТИРИ В НОВИХ УМОВАХ!

На початку 2021 року обласна кардіологічна служба була інтегрована до складу КНП «Луганська обласна клінічна лікарня», але це ніяким чином не вплинуло на об’єм і якість надання високоспеціалізованої кардіологічної допомоги населенню області. Завдяки ефективно проведеній оптимізації структури стаціонарної кардіологічної медичної допомоги, наявному кваліфікованому персоналу, робота у нових умовах дозволила розширити об’єми і діапазон діагностичних і лікувальних послуг, пролікувати та значно покращити показники здоров’я більшій кількості населення, ніж минулоріч.

НОВІТНЯ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНА УЛЬТРАЗВУКОВА СИСТЕМА РІВНЯ ПРЕМІУМ - ЗАПРАЦЮВАЛА!

У переддень Святого Миколая, Луганська обласна державна адміністрація, зробила щедрий і дуже потрібний подарунок для обласної консультативної поліклініки КНП «Луганська обласна клінічна лікарня» - придбавши ультразвукову систему ARIETTA 750. Ця багатофункціональна система дозволить нам втілити в реальність мрію про УЗ-сканер найвищого класу у який вкладено сучасні світові інноваційні рішення та технології. А широкий функціонал для всіх клінічних досліджень робить його неперевершеним і дозволить виправдати всі найвищі вимоги лікарів консультантів та науковців.

З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ЛІКАРЯ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ КОЛЕГИ!
Щорічно 29 жовтня лікарі ультразвукової діагностики відзначають своє професійне свято. Застосування ультразвукової діагностики в медичній діагностиці почалося в другій половині XX століття, а у наші дні УЗД уже застосовується практично у всіх областях медицини і результати цих обстежень займають провідні позиції в діагностиці більшості захворювань.
Область застосування ультразвукового дослідження в медицині безмежна, і з кожним роком відкриваються нові й нові можливості цього методу.
СУЧАСНА УРОЛОГІЯ ВЖЕ НА ЛУГАНЩИНІ!

Урологічне відділення КНП ЛОР “Луганська обласна клінічна лікарня”, єдине відділення, яке обладнано на рівні Європейських стандартів і наразі стає одним з провідних центрів Донбасу в ендоскопічному лікуванні сечокам’яної хвороби, аденоми простати, вад розвитку, запальних захворювань органів тощо.

ПОРУШЕННЯ РИТМУ СЕРЦЯ МОЖЛИВО ВІДНОВИТИ!

Фібриляція (або Миготіння) передсердь (миготлива аритмія) — різновид надшлуночкових тахіаритмій, що характеризується некоординованою електричною активністю передсердь з подальшим погіршенням їхньої скорочувальної функції. Значно рідше виникає так зване тріпотіння передсердь, при якому вони скорочуються з частотою до 300 на хвилину без діастолічної паузи, однак лише частина (кожний третій, четвертий і т.д.) цих імпульсів проводиться на шлуночки.

ДО УВАГИ ПАЦІЄНТІВ!

Пацієнт якому сімейний лікар генерував електронне направлення до лікаря-спеціаліста (наприклад  до невролога) повинен звернутися до реєстратури медичного закладу свого міста/району особисто чи зареєструватися по телефону, але за бажанням, може звернутися безпосередньо у реєстратуру обласної консультативної поліклініки КНП «Луганська обласна клінічна лікарня» (м. Сєвєродонецьк, вул. Б. Ліщини 37) де вас обов’язково зареєструють, вказавши дату і час вашої явки для БЕЗОПЛАТНОГО консультативного прийому лікарем-консультантом необхідного вам фаху.