Новини

Населенню потрібна третинна (високоспеціалізована) медична допомога

Сьогодні обласна виїзна консультативна поліклініка Луганської обласної клінічної лікарні продовжувала свою роботу у Біловодському районі. Спеціалісти вели прийоми селян у с. Данилівка та Городище.

З кожним разом популярність спеціалістів консультативної поліклініки росте і росте. Щоденно прийом складає не менше 50 пацієнтів, а ось педіатр проконсультував більше 80 діток.

_2016071

Та на жаль радість пацієнтів нерідко переходила у тривогу, бо багатьом уперше виявленим хворим потрібні дообстеження, багато з яких необхідно проводити у інших областях України, через відсутність повноцінної третинної ланки медицини в Луганській області.

Так кільком хворим потрібна корекція інсулінів, а задля цього їм необхідно їхати, щонайменше, до Харкова.

Уролог констатує, що багато людей страждають на сечокам’яну хворобу, у багатьох чоловіків аденома передміхурової залози. Усім їм вкрай необхідне урологічне відділення для обстеження та оперативного лікування.

_20160712

Зважаючи, що село дуже постаріло у багатьох пацієнтів є проблеми зі слухом. Багатьом потрібно підібрати слухові апарати, а для цього консультативній поліклініці Луганської обласної клінічної лікарні конче потрібен кабінет аудіометрії з відповідним обладнанням.

Ці, як з’ясовується вкрай необхідні виїзди, показують як ми спізнюємося з відкриттям обласного діагностичного центру при Луганській обласній клінічній лікарні, але усі маємо надію, що усе це буде, бо це потрібно людям і цього хоче Голова облдержадміністрації Гарбуз Юрій Григорович.

Заступник головного лікаря
з поліклінічної роботи                                                                    С.В. Шведюк

повернутися назад