Новини

СУЧАСНА УРОЛОГІЯ ВЖЕ НА ЛУГАНЩИНІ!

UROLOHIYA Урологічне відділення КНП ЛОР “Луганська обласна клінічна лікарня”, єдине відділення, яке обладнано на рівні Європейських стандартів і наразі стає одним з провідних центрів Донбасу в ендоскопічному лікуванні сечокам’яної хвороби, аденоми простати, вад розвитку, запальних захворювань органів тощо.

Пріоритетним напрямком розвитку урологічного відділення Луганської обласної клінічної лікарні є використання сучасних малоінвазивних ендоскопічних методів діагностики та лікування, а основою концепції його професійної діяльності є постійне освоєння та практичне використання новітніх стандартів, у т.ч. європейського та світового рівня у діагностиці і лікуванні різної урологічної патології.

Ось чому у відділенні, наразі відстежується чітка тенденція до переходу від відкритих травмуючих оперативних втручань до малоінвазивних та інтервенційних методів операцій та маніпуляцій, які чудово себе зарекомендували на світовому рівні як найкращий шлях до максимального зниження відсотку смертності серед таких хворих, найскорішої їх медичної реабілітації та соціальної адаптації.

У відділенні із найсучаснішою базою устаткування виконуються ендоскопічні, у т.ч. черезшкірні методики видалення та дроблення будь-якого різновиду каменів у всіх відділах сечового тракту, а у цистоскопічному кабінеті, щодня проводяться цистоскопії, а за необхідності і біопсії.

В цілому у відділенні виконується значний, відомий на сьогоднішній день, спектр оперативних втручань, при всілякій урологічній патології, адже у нас працюють хірурги-урологи, анестезіологи, медсестри, які регулярно підвищують свій рівень кваліфікації, беруть участь у різноманітних симпозіумах, конференціях зі світовою участю та навчальних програмах, що дозволяє створювати команду професіоналів, які в будь-який момент раді прийти на допомогу кожному пацієнту.

А для цього, при необхідності звернення до уролога, необхідно оформити електронне направлення у Вашого сімейного лікаря, а лікар уролог - консультант обласної консультативної поліклініки (вул. Б. Ліщини 37, м. Сєвєродонецьк)  Луганської обласної клінічної лікарні, направить до обласного урологічного відділення (вул. Сосюри 424, м. Лисичанськ)

повернутися назад