Новини

З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ЛІКАРЯ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ КОЛЕГИ!

scale_2400 Щорічно 29 жовтня лікарі ультразвукової діагностики відзначають своє професійне свято. Застосування ультразвукової діагностики в медичній діагностиці почалося в другій половині XX століття, а у наші дні УЗД уже застосовується практично у всіх областях медицини і результати цих обстежень займають провідні позиції в діагностиці більшості захворювань.
Область застосування ультразвукового дослідження в медицині безмежна, і з кожним роком відкриваються нові й нові можливості цього методу.
Незважаючи на те , що лікар УЗД не лікує пацієнтів, але від його якості обстеження нерідко залежить не тільки здоров’я але і саме життя обстежуваного.
Якраз якостями високого професіоналізму, вмінням, а головне бажанням допомогти кожному пацієнтові вирізняються лікарі УЗД Обласної консультативної поліклініки КНП «Луганська обласна клінічна лікарня» Борисова Анна Анатолівна, яка до речі є експертом Департаменту охорони здоров’я Луганської ОДА з розділу УЗД, Стрижакова Ірина Володимирівна – експерт Департаменту ОЗ ЛОДА з розділу ультразвукової пренатальної діагностики вагітних та Галенко Римма Олександрівна – експерт Департаменту ОЗ ЛОДА – з питань планування сім’ї та репродуктивного здоров’я. Наші, у найкращому розумінні слова, корифеї Ультразвукової діагностики завжди (з 7.00 і до 14.30) раді надати допомогу в постановці вірного діагнозу кожному хто звернеться у реєстратуру Обласної консультативної поліклініки (066 147 07 01 чи 066 283 18 27).
Наразі ж колектив КНП «Луганська обласна клінічна лікарня» і консультативної поліклініки щиро вітають Анну Анатолівну, Ірину Володимирівну, Римму Олександрівну та фахівців у галузі ультразвукової діагностики Луганської області з Всесвітнім днем лікаря ультразвукової діагностики бажають Миру, міцного здоров’я, наснаги, поваги колег та пацієнтів, гарантованої роботи і гідної зарплати!
 
повернутися назад