Новини

НОВІ ОРІЄНТИРИ В НОВИХ УМОВАХ!

269800440 На початку 2021 року обласна кардіологічна служба була інтегрована до складу КНП «Луганська обласна клінічна лікарня», але це ніяким чином не вплинуло на об’єм і якість надання високоспеціалізованої кардіологічної допомоги населенню області. Завдяки ефективно проведеній оптимізації структури стаціонарної кардіологічної медичної допомоги, наявному кваліфікованому персоналу, робота у нових умовах дозволила розширити об’єми і діапазон діагностичних і лікувальних послуг, пролікувати та значно покращити показники здоров’я більшій кількості населення, ніж минулоріч.
Розуміючи, що досягти прогресу у наданні якісної медичної допомоги, без сучасного обладнання та впровадження новітніх методів лікування неможливо, Луганська обласна державна адміністрація, попри вкрай важкий для нашої країни і області час, змогла знайти понад 3 млн гривень на оснащення відділення сучасними системами моніторування, електрокардіографами, дефібрилятором, апаратами штучної вентиляції, лабораторним обладнанням, тощо.
269791301 Крім цього у відділенні працює сучасний комплекс навантажувального тестування з тредмілом, аби проводити пацієнтам проби з дозованим фізичним навантаженням, діагностуючи ішемічну хворобу серця чи встановлення функціонального класу стенокардії, та оцінюємо ефективність антиаритмічної терапії та визначаємо покази до імплантації штучних водіїв ритму, завдяки холтерівському моніторуванню ЕКГ.
Усі діагностичні дообстеження (ЕКГ, тредміл-тест, холтер ЕКГ, СМАД) та стандартні клінічні лабораторні аналізи для пацієнтів, що госпіталізовані до кардіологічного відділення за електронним направленням є безоплатними.
Тож, аби потрапити до нас на стаціонарне лікування, потрібно отримати у сімейного лікаря електронне направлення, потім зареєструватися, через реєстратуру обласної консультативної поліклініки (тел.: 066-147-07-01, 066-283-18-27) на консультативний прийом до лікаря кардіолога, котрий і визначить необхідність і терміновість госпіталізації.

269794088

Пацієнти, що уже знаходяться на стаціонарному лікуванні у міських чи районних лікарнях, з допомогою електронного направлення лікаря стаціонару, напряму переводяться до нашого стаціонару.
За рік, що проходить, не було відмов у госпіталізації тим хто її потребує, бо ми працюємо для вас і заради вашого здоров’я!
Завідувач кардіологічного відділення
КНП «Луганська обласна клінічна лікарня»
Ігор Мірошниченко
повернутися назад