Новини

Департаментом охорони здоров’я Луганської ОДА затверджено склад експертів на 2021 рік.

Департаментом охорони здоров’я Луганської ОДА, з числа лікарів КНП "Луганська обласна клінічна лікарня", затверджено склад експертів на 2021 рік.

Обласна лікарня розпочала лазерне контактне подрібнення сечових каменів

Урологічне відділення КНП «Луганська обласна клінічна лікарня» отримало сучасне обладнання, яке дозволяє виконувати складні малотравматичні ендоскопічні операції на органах сечостатевої системи. Вчора 14 січня 2021 року вперше на підконтрольній території Луганської області виконана операція з приводу сечокам’яної хвороби з використанням гольмієвого лазера.

Дорогий колего, пам'ять про тебе завжди буде з нами!

Колектив Луганської обласної клінічної лікарні з глибокою скорботою повідомляє про передчасну смерть завідувача ортопедично-травматологічним відділенням Руслана Валентиновича Верескуна. Він пішов від нас в повному розквіті сил і творчої енергії. Багато перспективних планів залишилися нереалізованими. Залишилася сім'я, прекрасні, чудові доньки ...

ЗАДОВОЛЕНИМИ ЛИШИЛИСЯ УСІ!
Ось уже кілька днів осінь нагадує про себе холодними ранками, але амбулаторія Борівської селищної ради зустріла лікарів спеціалістів виїзної консультативної поліклініки КНП «Луганська обласна клінічна лікарня» початком опалювального сезону і проблемами в електричній мережі.
ВПЕРШЕ В АВТОНОМНОМУ РЕЖИМІ!
Село Муратове Ново-Айдарського району зустрічало виїзну консультативну поліклініку КНП «Луганська обласна клінічна лікарня». без електроенергії. Звичайно, що сільчан, котрі прийшли до амбулаторії, ця ситуація явно знітила, але розпач змінився на радість, коли запрацював генератор на автомобілі з рентгенобладнанням і УЗД апаратом, а у кабінеті кардіолога почали налаштовувати для роботи елетрокардіограф.
ВИЇЗНА ПОЛІКЛІНІКА ПРАЦЮЄ!
Сьогодні виїзна консультативна поліклініка КНП «Луганська обласна клінічна лікарня» працювала на території Сиротинської сільської ради. Консультативну високоспеціалізовану медичну допомогу надавали лікар кардіолог, невролог, терапевт а також проводили рентгенологічне обстеження усіх бажаючих та за рекомендацією працівника місцевого ФАП.
І ЗНОВУ В СЕЛО!
Сьогодні «Виїздна Консультативна поліклініка» КНП «Луганська обласна клінічна лікарня працювала в невеличкому селі Новокраснянка Кремінського району. Для надання високоспеціалізованої консультативної медичної допомоги у село завітав кардіолог, невролог, хірург, гастроентеролог, лікар УЗД і спеціалісти на пересувному рентгенобладнанні.
03.01.2020

У зв’язку зі звільненням 31.12.2019р. лікаря торакального хірурга Лазаренка Д.В. прийом хворих за цим напрямком проводиться не буде.