Новини

ЗАДОВОЛЕНИМИ ЛИШИЛИСЯ УСІ!
Ось уже кілька днів осінь нагадує про себе холодними ранками, але амбулаторія Борівської селищної ради зустріла лікарів спеціалістів виїзної консультативної поліклініки КНП «Луганська обласна клінічна лікарня» початком опалювального сезону і проблемами в електричній мережі.
ВПЕРШЕ В АВТОНОМНОМУ РЕЖИМІ!
Село Муратове Ново-Айдарського району зустрічало виїзну консультативну поліклініку КНП «Луганська обласна клінічна лікарня». без електроенергії. Звичайно, що сільчан, котрі прийшли до амбулаторії, ця ситуація явно знітила, але розпач змінився на радість, коли запрацював генератор на автомобілі з рентгенобладнанням і УЗД апаратом, а у кабінеті кардіолога почали налаштовувати для роботи елетрокардіограф.
ВИЇЗНА ПОЛІКЛІНІКА ПРАЦЮЄ!
Сьогодні виїзна консультативна поліклініка КНП «Луганська обласна клінічна лікарня» працювала на території Сиротинської сільської ради. Консультативну високоспеціалізовану медичну допомогу надавали лікар кардіолог, невролог, терапевт а також проводили рентгенологічне обстеження усіх бажаючих та за рекомендацією працівника місцевого ФАП.
І ЗНОВУ В СЕЛО!
Сьогодні «Виїздна Консультативна поліклініка» КНП «Луганська обласна клінічна лікарня працювала в невеличкому селі Новокраснянка Кремінського району. Для надання високоспеціалізованої консультативної медичної допомоги у село завітав кардіолог, невролог, хірург, гастроентеролог, лікар УЗД і спеціалісти на пересувному рентгенобладнанні.
03.01.2020

У зв’язку зі звільненням 31.12.2019р. лікаря торакального хірурга Лазаренка Д.В. прийом хворих за цим напрямком проводиться не буде.

14.06.2018

З Днем медичного працівника

З Днем медичного працівника 2018

А ТИ!? ВМІЄШ МИТИ РУКИ?!

Незважаючи на те, що Всесвітній день миття рук суспільство святкує  щорічно у жовтні місяці, для медичних працівників це свята святих у повсякденні, адже, ще і 1847 році Ігнац Земмельвейс підтвердив, що деконтамінація рук медичного персоналу є однією з найважливіших процедур, яка запобігає виникненню і розповсюдженню внутрішньолікарняної інфекціх (ВЛІ).

Ми живемо не для того, щоб їсти, але їмо для того, щоб жити

З приходом весни настають довгоочікувані і гаряче улюблені всіма травневі свята. Саме в ці дні багато людей відкривають для себе сезон виїзного відпочинку біля річки, у лісі, на дачі… І стар, і млад прямують за місто скуштувати шашликів, погрітися на теплому весняному сонечку. І, як результат,  стикаються з такими проблемами як переїдання, загострення хронічних хвороб шлунка, кишківника, печінки, підшлункової залози та інших шлунково-кишкових розладів, а інколи і отруєння, у тому числі алкогольними напоями.