Новини

14.06.2018

З Днем медичного працівника

З Днем медичного працівника 2018

А ТИ!? ВМІЄШ МИТИ РУКИ?!

Незважаючи на те, що Всесвітній день миття рук суспільство святкує  щорічно у жовтні місяці, для медичних працівників це свята святих у повсякденні, адже, ще і 1847 році Ігнац Земмельвейс підтвердив, що деконтамінація рук медичного персоналу є однією з найважливіших процедур, яка запобігає виникненню і розповсюдженню внутрішньолікарняної інфекціх (ВЛІ).

Ми живемо не для того, щоб їсти, але їмо для того, щоб жити

З приходом весни настають довгоочікувані і гаряче улюблені всіма травневі свята. Саме в ці дні багато людей відкривають для себе сезон виїзного відпочинку біля річки, у лісі, на дачі… І стар, і млад прямують за місто скуштувати шашликів, погрітися на теплому весняному сонечку. І, як результат,  стикаються з такими проблемами як переїдання, загострення хронічних хвороб шлунка, кишківника, печінки, підшлункової залози та інших шлунково-кишкових розладів, а інколи і отруєння, у тому числі алкогольними напоями.                                                                                           

ЛУГАНСЬКА МЕДИЦИНА НА ПЕРЕДНЬОМУ КРАЇ

Ми в’їхали у село Катеринівка Попаснянського району, знаючи, що за насадженнями  у метрах 500-700 за нашими діями спостерігають військові окупаційних військ. Ще буквально місяць тому вони дозволяли собі заходити у село, та військові ЗСУ вирішили  покласти цьому край і ввійшли у село яке згідно Мінських домовленостей є Укаїнською територією, як до речі і вся окупована територія Донбасу.

Відбувся консультативний огляд пацієнтів в рамках Договору про співпрацю між Луганською обласною клінічною лікарнею та Краматорським Центром кардіо - та рентген ендоваскулярної хірургії

Сьогодні 23.03.2018 року в рамках Договору про співпрацю між Луганською обласною клінічною лікарнею та Краматорським Центром кардіо - та рентген ендоваскулярної хірургії відбувся плановий огляд пацієнтів кардіохірургами вказаного Центру.

Президент вручив реанімобілі і спецавтотранспорт для медичних закладів Луганської області

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Луганщину взяв участь в урочистій церемонії вручення реанімобілів і спеціалізованого автотранспорту для медичних закладів області. Глава держави подякував медикам області за вірність клятві Гіппократа, сумлінну працю, турботу про пацієнтів і врятовані життя.

Робота обласної виїзної консультативної поліклініки Луганської обласної клінічної лікарні завершила роботу у Біловодському районі

Сьогодні обласна виїзна консультативна поліклініка Луганської обласної клінічної лікарні закінчила роботу у Біловодському районі.

Попит на спеціалістів був дуже великий і незважаючи на те, що літо, спека, городи, худоба і тому подібне, селяни з радістю йшли на прийом до лікарів, бо приїхали спеціалісти, яких немає навіть у районній лікарні.

Населенню потрібна третинна (високоспеціалізована) медична допомога

Сьогодні обласна виїзна консультативна поліклініка Луганської обласної клінічної лікарні продовжувала свою роботу у Біловодському районі. Спеціалісти вели прийоми селян у с. Данилівка та Городище.