Новини

ЛУГАНСЬКА МЕДИЦИНА НА ПЕРЕДНЬОМУ КРАЇ

Ми в’їхали у село Катеринівка Попаснянського району, знаючи, що за насадженнями  у метрах 500-700 за нашими діями спостерігають військові окупаційних військ. Ще буквально місяць тому вони дозволяли собі заходити у село, та військові ЗСУ вирішили  покласти цьому край і ввійшли у село яке згідно Мінських домовленостей є Укаїнською територією, як до речі і вся окупована територія Донбасу.

Відбувся консультативний огляд пацієнтів в рамках Договору про співпрацю між Луганською обласною клінічною лікарнею та Краматорським Центром кардіо - та рентген ендоваскулярної хірургії

Сьогодні 23.03.2018 року в рамках Договору про співпрацю між Луганською обласною клінічною лікарнею та Краматорським Центром кардіо - та рентген ендоваскулярної хірургії відбувся плановий огляд пацієнтів кардіохірургами вказаного Центру.

Президент вручив реанімобілі і спецавтотранспорт для медичних закладів Луганської області

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Луганщину взяв участь в урочистій церемонії вручення реанімобілів і спеціалізованого автотранспорту для медичних закладів області. Глава держави подякував медикам області за вірність клятві Гіппократа, сумлінну працю, турботу про пацієнтів і врятовані життя.

Робота обласної виїзної консультативної поліклініки Луганської обласної клінічної лікарні завершила роботу у Біловодському районі

Сьогодні обласна виїзна консультативна поліклініка Луганської обласної клінічної лікарні закінчила роботу у Біловодському районі.

Попит на спеціалістів був дуже великий і незважаючи на те, що літо, спека, городи, худоба і тому подібне, селяни з радістю йшли на прийом до лікарів, бо приїхали спеціалісти, яких немає навіть у районній лікарні.

Населенню потрібна третинна (високоспеціалізована) медична допомога

Сьогодні обласна виїзна консультативна поліклініка Луганської обласної клінічної лікарні продовжувала свою роботу у Біловодському районі. Спеціалісти вели прийоми селян у с. Данилівка та Городище.

Обласні медичні спеціалісти йдуть до людей у село

Сьогодні обласна виїзна консультативна поліклініка Луганської обласної клінічної лікарні, підсилена завідувачем поліклінікою Луганської обласної дитячої лікарні надала консультативну медичну допомогу жителям сіл Євсуг та Новоолександрівка Біловодського району.

Продовжує виїзди обласна виїзна консультативна поліклініка Луганської обласної клінічної лікарні

У минулий вівторок у с.Литвинівка Біловодського району працювала виїзна консультативна поліклініка Луганської обласної клінічної лікарні.

З метою надання планово-консультативної допомоги у село прибули лікарі спеціалісти: отоларинголог, ендокринолог, уролог, дерматовенеролог та лікар педіатр з Луганської обласної дитячої клінічної лікарні.

15.06.2016

Привітання з Днем медичного працівника

71d9869ad1