Накази

Про забезпечення доступу до публічної інформації в Луганській обласній клінічній лікарні

НАКАЗ

Про забезпечення доступу до публічної
інформації в Луганській обласній клінічній лікарні

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою впорядкування доступу до публічної інформації у сфері організації  та надання медичної допомоги населенню Луганської області,                                     

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення і додатки про забезпечення доступу до публічної інформації в Луганській обласній клінічній лікарні, що додається.

2. Визначити відповідальним за інформацію та комунікацію з громадськістю та за питання запитів на інформацію заступника головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної роботи та експертизи тимчасової непрацездатності С. В. Шведюка.       

2.1. Під час організації доступу до публічної інформації керуватися Переліком відомостей, що становлять публічну та службову інформацію Луганської обласної клінічної лікарні.

2.2. Забезпечити своєчасність підготовки і надання  інформації та комунікації з громадськістю матеріалів для їх оприлюднення й оновлення.

3. Заступникам головного лікаря та керівникам структурних підрозділів відповідно до покладених на підрозділи завдань забезпечувати:

- опрацювання та оперативне надання у визначені терміни відповідальним особам достовірної, точної та повної інформації за запитами, що надходять від фізичних і юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи

4. В.о. обов`язки начальника канцелярії В. В. Замковій:

4.1 Організувати роботу по прийманню, обліку запитів по своєчасному наданню відповіді на них;

4.2.При наданні відповіді на запит робити відповідні відмітки у справах архіву.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

         Головний лікар                                                                                        Ф.Т. Соляник

 

Завантажити Положення про забезпечення доступу до публічної інформації в ЛОКЛ (.doc)

вернуться назад